Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Shtime)319/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 23:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shtime
Shiten 2 Shtepi ne Hyrje te Shtimes:
30 metra rreth rruges kryesore.
13 ari oborr te perbashket.
Shtepia 1: Vetem Ndertim i Vrazhde,450 m2..
Shtepia 2:E Banueshme,sallon kuzhine,3 dhoma gjumi,2 banjo,garazhde.
Shtepit kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim