Mullina per shkoklim dhe blurje te misrit

Shitet nga: raif Sot 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
Shesim maqina (mullin) Per blurje dhe shkoklim te mistrit jan te llojt Polisteroj ne gjendje te rregullt
shkoklojn shum mir misrin po ashtu edhe per blurje te shum llojve te Drithit etj
na kontaktoni ne tel +383 44 742664
gjindemi afer fshatit Buroj ne skenderaj qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim