Blej Traktora si dhe Mjete Bujqesore

Shitet nga: raif Sot 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
BLEJ TRAKTORA IMT DHE IMR QE KAN NEVOJ PER INVESTIME DHE QE KAN QMIM TE VOLITSHEM NE GJITH TERITORIN E KOSOVES PO ASHTU TRANSPORTOJM TRAKTORA ME AUTO BARTJE
...
044742664
049309170


Viber 044742664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim