Shiten & Ndrrohen imt 539 4 copa

Shitet nga: raif Sot 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
te gjith jan ne gjendje te rregullt per pun bejm edhe ndrim me traktora dhe mjete Bujqesore na kontaktoni ne tel 044 742 664 edhe ne viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim