Shitet imt 539 specjal DL

Shitet nga: raif Sot 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 144 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
tel 044 742 664 (+383) viber
Shesim Traktorin IMT 539 DL SPECJAL VITI I PRODHIMIT 1993 I REXHISTRUAR NE RKS TRAKTORI POSEDON 4 GOMAT E REJA SERVISIN E KRYER ULE FILTERA ETJ
TRAKTORI ASHT FABRIKISHT I PA QELUN PUNEN EKA SHUM TE MIR SHUM I FORT
Per ma shum info ju lutem na kontaktoni ne msn ose ne tel +383 44 742 664
bejm edhe ndrrim me traktora dhe Mjete Bujqesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim