Rakovica 65 Shitet & Ndrrohet

Shitet nga: raif Sot 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 166 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Rakovic
Tipi : IMR rakovic 65
gomat e mrama te reja
dhez ne vend dy Bateri treja
instalim te kompletuar drita para dhe mrapa tregust etj
nuk ka bllok te kirst asht qysh u dal prej fabrike
shum e rujtne shum pak ka punu
per ma shum info kontakoni ne tel 044 742664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim