Shesim Rakovic 65

Shitet nga: raif Sot 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 140 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Rakovic
SHES IMR - RAKOVIC 65 ME KABIN ME KOMPRESOR DHE ME KUK AUTOMATIKE
traktori punon mir ne tana opcjonet nuk ka vrejtje
posedon edhe Librezen
mundeni me ardh me provu edhe vet
Bejm edhe ndrrim me traktora dhe Mjete Bujqesore
na kontaktoni ne tel ,viber
+383 44 742 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim