Ursus c 360 tip.top goma te reja

Shitet nga: raif Sot 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 74 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ursus
shitet traktori tip top.me tana senet
funksjonale shum i shtregum gomat 90%
treja
punen eka tmir frejt ika super
po ashtu edhe ne menjaq dhe hidrolik asht shum ne rregull
na kontaktoni ne 044 742 664
ursus c 360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim