Skenderaj

Shitet nga: Skenderaj 11 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 42 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: AWD
Modeli: Model Tjeter
Shitet cisterna 1150 . Ne gjendje te mir me goma te reja ,costerna osht 3200litra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim