Softuer për menagjimin e restaurantëve & kafiteri

Shitet nga: FitPOS 21 Gush 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Therandë
Programi iu mundeson te hyni ne sistem edhe nga telefoni juaj mobil vetem duke skanuar QRcode

Për të parë programin se si duket e keni videon gjithashtu mund ta gjeni edhe në youtube përmes këtij linku: https://www.youtube.com/watch?v=rXAB6fyo3bE

Për më shumë rreth aplikacionit na kontaktoni në numrin e telefonit ose në aplikacionet: WhatsApp, Viber.

Softueri në vete përmbanë :
• Menaxhim me kategoritë.
• Menaxhim me produktet.
• Menaxhim me stafit shitës edhe administrator të
softuerit.
• Menaxhim me porositë.
• Menaxhim me fatura dhe shtypjen e tyre.
• Ndarjen e ambientit në tavolina përkatëse në bazë
të numrit.
• Mundëson shikim e historisë së kyçjes në softuer
nga stafi shitës
dhe administrator.
• Mundëson shikimin e historisë së shitjeve cash dhe përmes kredit
kartelave pos.
• Mundëson ndarjen e shfrytëzuesve në bazë të
privilegjeve.
• Softueri është kompatibil me të gjithë printerat fiskal
të tregut tonë.
• Në bazë të kërkesës mund të pajiset dhe konfigurohet me skaner
për barkode të produkteve, si dhe kartela për qasje në sistem.
Kontakt tel:+383 49 319 768
Keywords: Programi i marketeve, program per markete , market , restauran , shitore
program per shitore. softuer per shitore .softuer per restaurante, sofware per restaurant , software per market , program i shitjes me pakic , programi per market , programi per restaurant, touch screen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim