SKELE NDERTIMI

Shitet nga: Driton Gashi 20 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina ndërtimi
>>SKELE NE SHITJE<< dhe
>>SKELE ME QIRA<<
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim