Audi A7 S-Line 3.0 TDI V6 245 Ps

Shitet nga: Shaban 06 Gush 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 200 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Audi A7 ne gjendje te rregullt e ardhur nga gjermnia ka dhe gumat e veres me felge Original te Audis ne ngjyr te zez dhe koshnicat se Bashkimi me diskat jan te paketuar.
Jam i interesuar me ndrrim banes apo lokal Po ashtu dhe per shitje qmimi 17.200,00€
Per Kontakt watssap 004917641115113
Ose 044242023
Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim