Shes apo ndrojj Audi A7 S-Line 3.0 TDI 245 Ps

Shitet nga: Shaban Bujari 19 Korr 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 200 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Jam i interesuar te baj ndrrim banesa spo lokal ose qmim me marrveshje per shitje.
Vetura eshte ne gjendje te rregullt nuk ka ndeshje e ardhur nga Ka dhe gumat e veres me felge Original te Audis ngjyr te zez, dhe koshnicat me diska te reja jan te paketuara
Per Kontakt ne watssap 004917641115113
Ose ne 044242023
Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim