Autolarje Karcher me uj te ngroht

Shitet nga: bekim Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 63 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Therandë
Autolarje Karcher HDS 690 me uj te ngroht, 3 faz, ne gjendje te rregullt me zor dhe pistol. Nr.tel: 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim