Autolarje Kew

Shitet nga: bekim Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Makin per autolarje trefaz Kew 3340C, e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, 5.3KW, 180bar shtypje e pershtatshme per larjen me makinave, kamion, bager, oborreve etj 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim