Autolarje Kransler me uj te ngroht

Shitet nga: bekim Dje 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Autolarje Kransler origjinal gjerman me uj te ngroht e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, ka presion te lart per me shum nr.tel.044187075.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim