Autolarje Kranzler

Shitet nga: bekim Dje 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makin per autolarje te tipit Kranzler me rrym 3fazore origjinal gjerman, te importuara nga zvicrra. ne gjendje te rregull me zorr dhe pistol, makina eshte profesionale shum e ruajtur , ka presion te lart, nr.tel:044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim