Makina per Autolarje Kew

Shitet nga: bekim Sot 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina per autolarje te tipit Kew te ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt , kan presion te lart me zorr dhe pistol origjinal, nr.tel:044187075. makinat gjenden ne suharek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim