Makina per Autolarje nga CH

Shitet nga: bekim Dje 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina per autolarje tegjitha te ardhura nga zvicrra, te llojllojshme, duke filluar nga me te voglat per nevoja personale e deri te ato me uj te ngroht, te gjitha makinat jan me zorr dhe pistol, nr.tel:044187075.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim