Makina per autolarje

Shitet nga: bekim Dje 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina per autolarje te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, kemi makina te markave KEW, Karcher, Kranzler, Wap, me pomp katrore etj, duke filluar nga te me voglat e deri ato profesionale per autolarje te llojllojshme, gjithashtu bejm dhe servisimin e ketyre llojeve dhe kemi pjes rezerv origjinale te importuara nga zvicrra. Nr.tel:044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim