Nilfisk Alto Poseidon 7

Shitet nga: bekim Sot 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, osht model i ri, me 4 klipa, presion mbi 200bar, 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim