Kalldaj me pelet

Shitet nga: Xhela Dje 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   1 600 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet kalldaja me pelet 27 kw e markes Burnit gjithqka ne gjendje perfekt vetem ni dimer i perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim