Biljardo

Shitet nga: Biliardo Sot 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet Biliardo i firmes se njohur amerikane "Brunswick".
Biliardo eshte ne gjendje shume te mire pune dhe me çmim te arsyeshem.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne kete
nr telefoni: +383 49 45 42 41
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim