Kablla me Shumice

Shitet nga: dasdasd 22 Gush 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Shes kablla te rrymes per shtepiza afer 100 cope , kablla VGA dhe DVI,kablla vazhduse te rrymes edhe kablla tjera dhe adaptera , te gjitha orgjinal te ardhura nga Zvicra ..... kontakt VIBER +38345566569........transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim