Urgjent! Shes canon 2000d me lens 50mm f1.8

Shitet nga: Albert Sot 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin canon 2000d me lens 50 mm f=1.8 , bateri , adapter origjinal dhe Sd Card 16 GB , aparati asht shum pak i perdorur si i ri , lensi ka dhe garancion , te interesuarit mund te shenoni edhe ne viber +38349523296
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim