Goma dimri michelin

Shitet nga: Habil 15 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR   140 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat edimrit shum pak te perdorura
po ne gjendje shumnte mir per ma shum ne viber +38345212236. 215-55-16 michelin alpine te ardhura pi ch viti 2014 po ne gjendje te mir baj nrrim me qka tummkonvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim