shes felln per audi 205/55/16

Shitet nga: 044210739 Dje 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR   299 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne per per audi 205/55/16
me goma tmira per
info 044210739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim