shes fellne me goma per mercedes 235/45/17

Shitet nga: auto sallon adri Dje 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ahes fellne per mercedes 235/45/17
me goma tmira ikan per ma shum info 044210739.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim