Aparat per viqa

Shitet nga: Beti Dje 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shes aparatin per ushqyrjen e viqave me qumsht pluhur.Aparati eshte ne gjendje shum te mir puna,ka mundsi per kombinim te qumshtit me pluhur dhe kombinim te pluhuri me uj.Ka Laktofrizin e 100l,per mirmbajtjen e qumshtit nese don me ba ushqyrjen me qumsht dhe pluhur.Per informata mund te lajmroheni edhe ne Vajber ne Tel;0041787403503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim