Kos Bucher Fahr

Shitet nga: Beti Dje 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shes kosen Bucher Fahr ne gjendje perfekt,Kosa eshte po thuj se e re, ka kardonin me llamell dhe disa brisq rezerv.E ardhur ne Kosov me (27.07.2019).Madhsiaj eshe 1.85m .Per informata mund te lajmroheni edhe ne vajber ne Tel;0041787403503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim