Laktofriz 650l

Shitet nga: Beti 16 Gush 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shes Laktofrizin e 650l,ne gjendje perfekte.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin per litra.Shitet me garancion,per informata mund te lajmroheni edhe ne vajber ne Tel;0041787403503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim