Laktofriz 820l me mats

Shitet nga: Beti Dje 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shes Laktofrizin e 820 litrave ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi eshte i gatshem per pun,nje ashtu ka edhe matsin dhe shabllonin .Per informata mund te lajmroheni edhe ne vajber ne tel:0041787403503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim