Shes Sistemin Wstfalija

Shitet nga: Beti 16 Gush 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shes Sistemin e markes Westfalija per mjeljen e 40 krer Lopve,sistemi ka 4 mjelse dhe laktofrizin e 800l me mats.Per informata mund te lajmroheni edhe ne vajber ne Tel:0041787403503.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim