IMT 542 motor 77 kombait viti 88 me librez

Shitet nga: Arton Sot 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 114 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 542
Shitet dhe ndrrohet
IMT 542 motor 77 kombait viti 88 me librez
Dhez nqels bllokad dritat i punojn gjendje tmir
Per mashum info tel
044-326-188 ose 049-326-188
+383-44-326-188 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim