IVECO 2.8 TURBO DAILY 1999 NDRRIM I MUNDSHEM

Shitet nga: Xxxx 27 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
IVECO TURBO DAILY 2.8 XHAMAT ME RRYM , KARRIKA SHOFERIT ME AJR E NXEMJE DUPLLO RROT GOMA TREJA NE GJENDJE TE RREGULLT NDRRIM I MUNDSHEM ME KAMJON IVECO MODEL MA TRI PER MASHUM KONTAKTO 044 672 783
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim