Maqina Te Barit Nga ZVICRA

Shitet nga: Drilon 21 Korr 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shiten keto maqina te barit te sapo ardhura nga zvicra ngjendje te rregullt dhe shum opsione shpejtsi etj
Jan Shum te Ruajtura Dhe ne gjendje te rregullt
pa asnje defekt ma te voglin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim