Ofertë!! Ofertë!! Kamerë Wi-Fi HD

Shitet nga: E...: 28 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Viti
Kamerë Wi-Fi HD

Kamerë me Wi-Fi me kontrollë nga telefoni ose nga kompjuteri për vëzhgimin e shtëpisë,fëmijes apo zyres suaj. Me këtë pajisje ju mund edhe te flisni(p.sh. Me fëmiun) dhe ai mund te ju pergjigjet, po ashtu kamera mund te rrotullohet deri në 355 gradë horizontalisht dhe 90 gradë vërtikalisht nga distanca (kudo që keni qasje në internet)
Po ashtu kamera mund te detektojë automatikisht lëvizjet dhe të ju njoftojë përmes aplikacionit në telefon apo e-mailit!

Tensioni: 5V DC
Lens: 2.8mm
IR distanca: 15M
Piksel: 2MP
Horizontalisht: 355
Vertikalisht: 90
Suporton MicroSD card: 8GB-64GB
IOS/Android
Transporti:
🇽🇰Kosovë: 2€
🇦🇱Shqipëri: 5€
🇲🇰Maqedoni: 5€

Nga: 55€

Vetem:35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim