Shes komb shtepiz

Shitet nga: Ilir Ramushi 21 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Viti
Shes komb shtepiz e ardhur nga Gjermania ka te kaluar kontrollimin teknik Tyfinë
Gjithqka esht ne gjendje te rregulltë
I posedon Gjitha dokumentetē
Qmimi 3500 dhe me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim