Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Dogan Homologim

Shitet nga: Ardiani Dje 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Tiptronik me Dogan Homologim e Ardhun Prej Zcicrres me libra servisit 044 343 451 dhe 044 605 956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim