Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2010 me Dogan Long

Shitet nga: Ardian Dje 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro e vitit 2010 me dogan e homologim te paguar e importuar nga Zvicrra ni pronar qe nga prodhuesi me full paisje 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim