Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH

Shitet nga: Ardian Sot 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q5
Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line i vitit 2012 Quattro Automatik me Dogan e Homologim i importuar nga Zvicrra me libra servisi me full paisje 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim