Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line

Shitet nga: Ardiani Sot 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Shitet Q7 3.0 TDI Viti 2010 S Line Automatik tiptronik 8 shpejsi. Vetura permban klimen tronike para mbrapa lleda para mbrapa karrika me nxemje para mbrapa navigacion shpejsit ntimon pulla ntimon Panoram ne te dy pjeset dhe ne gjendje shum tmire teknike te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 343 451 Auto salloni Elsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim