Shitet BMW 116 Dizel 2011 me Dogan e Homologim

Shitet nga: Ardian Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 116
Shitet BMW 116 2.0 Diesel e vitit 2011 me Dogan e Homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim