Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane

Shitet nga: Ardiani Sot 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 520
Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik tiptronik E Zvicrres Me dogane Homologim dy qelsa libra servisit kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim