Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik Panoram

Shitet nga: BMW Dje 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 328 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 520
Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik Tiptronic me Panoram me libra servisit dy qelsa gomat e reja me te gjitha opsionet e duhura dhe shum ne rregull te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 BMW Me dogan tpaguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim