Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002

Shitet nga: Ardiani Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2002 Automatik Tiptronike RKS I Skaduar dhe permban te gjitha opsionet e duhura te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim