Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera

Shitet nga: Ardiani Sot 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 Automatik me 286 ps i regjistruar ne RKS Vetura permban camera dy turbina senzor parkingu panoram me xham solar xenon bixenon karrika nxemje navigation libra servisit 210 mij dy qelsa goma treja e shume sene tjeta kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim