Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM

Shitet nga: Ardian Sot 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 M-Pacet 35D X-Drive i vitit nfund 2010 me 165 mij KM te Garantuara me 286 PS Twinpower Vetura permban kamera senzor parkingu karrikat me ngrohje para mbrapa timonin me ngrohje karrika memorizuese xenon Bixenon panoram etj veture e garantuar per cdo send 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim