corsa c

Shitet nga: fidan 13 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 50 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C-Crosser
She's corsen 1.4 benzin e pa doganuar viti I prollimit 2001 esht me gjendje te Mir ka klim dhe esht e arrdhur nga zvicrra ka 160.000 te kaluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim