Daewoo Kalos ne gjendje perfekte -04

Shitet nga: Selajdin Bilalli 24 Gush 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 103 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Kalos
Shes veturen ne gjendje perfekte,vetura posedon airbag,centrall,gjamat me rrym dhe klim,veturen ekom doganu vet ne vitin 2013 por kam vetur me te madhe dhe nuk me nevojitet,vetura ka shpenzime shum te vogla 1.4kubik,regjistrimi i skadon edhe 1jav.Vetura i ka gjitha serviset e kryme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim